Žáci
út 12.6.2007 | Petr Luštinec

Královéhradecký svaz odměňoval mladé Energetiky

V neděli 10.6.2007 se konal posezónní aktiv královéhradeckého svazu ledního hokeje. Předsedové jednotlivých komisí zhodnotili uplynulou sezonu 2006/2007. V druhé části se za přítomnosti předsedy KSLH pana Mgr. Ondřeje Votroubka konalo vyhlášení jednotlivých kategorií krajských soutěží a předání pohárů za vzornou reprezentaci mužstvům v žákovských kategorií. Bronzové medaile za třetí místo získali pod vedením trenérů Martina Stehna, Bohumila Jičínského a vedoucího mužstva Martina Fanderlíka naši nejmenší hokejisté 1.třídy v krajském přeboru přípravek v minihokeji.

Za vzornou reprezentaci královéhradeckého kraje v žákovských soutěžích získali naši hokejisté 4., 5. a 6.třídy.Vítěz soutěže 4. tříd pod vedením trenérů Vladimíra Kostky, Vráti Havránka a vedoucího mužstva Pavla Chalupy se zúčastnil mistrovství republiky, kde kluci obsadili 3. místo.
Vítěz soutěže 5.tříd pod vedením trenérů Martina Klemence, Bohumila Jičínského a vedoucího mužstva Jirky Wolfa se zúčastnil mistrovství republiky, kde kluci obsadili 7. místo.
Hráči 6.třídy pod vedením trenérů Petra Luštince, Václava Voříška a vedoucího mužstva Jaroslava Junka obsadili 5.místo v žákovské lize.
Všem našim mužstvům, které byly vyhlášeni, blahopřejeme a přejeme další úspěchy v nadcházejících sezonách.