Aukro Berani Zlín 

čtvrtek 20.9.2018 v 17:30Aukro Berani Zlín
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej vstupenek

Ptejte se: Redakce a webmaster

Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1438 odpovědí v této kategorii celkem.

Pavel Souček (dolly123@seznam.cz - HK)
11.9.2018, 16:22
 
Dobrý den, tisková konference proběhla, oficiální zpráva vydaná, ale KDE JSOU NOVÉ DRESY ???

Odpověď:
Dobrý den,
nové dresy byly představeny na našich komunikačních kanálech v odpoledních hodinách.
S pozdravem Jan Vavřina
cechacek69 (pn_cechy@email.cz - Hradec Králové)
10.9.2018, 08:46
 
Video: Patrik Miškář...
pěkné no, ale bohužel nejde pustit. Zobrazí se jen obrázek a šipka nikde.

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, rozhovor byl k článku přidán.
Hezký den přeji, Jan Vavřina
zdenecHK (@ - MHK)
9.9.2018, 20:03
 
Dobrý den, slibovali jste s novou sezónou nový web. Kdy už tahle hrůza nepoužitelná na mobilu bude nahrazena? První responzivní web vznikl v roce 2010, standardem je už dobrých 5 let. Máme rok 2018!

Odpověď:
Dobrý den,
na otázku týkající se nového webu bylo odpovězeno níže. Z důvodu delších příprav došlo k mírnému zpoždění, počítáme s tím, že pravděpodobně ve druhé polovině září by měly být nové stránky plně funkční.
S pozdravem Jan Vavřina
jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz - Černíkovice, okres RK)
9.9.2018, 10:22
 
Kdy spustíte nový veb 14. 9.? Díky za info

Odpověď:
Dobrý den,
snahou bylo spustit nový web do startu extraligy, nicméně tento termín pravděpodobně dodržen nebude. Po grafické stránce jsou nové stránky připraveny, aktuálně probíhá jejich programování. Nechceme spouštět "polotovar", ale hotový produkt, proto dojde k několikatýdennímu zpoždění. Počítáme však s tím, že pravděpodobně v druhé polovině září by měl být nový web plně funkční.
S pozdravem Jan Vavřina
gumpl (gumpl@seznam.cz - hradec králové)
5.9.2018, 14:55
 
Loni měli lidé s průkazem ztp na mountfield cap a na ligu mistrů vstup zdarma.Co přimělo vedení toto zpoplatnit?Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
chtěli jsme nastavit stejné podmínky, které jsou i při ostatních zápasech a tím je napříč celou sezónou sjednotit. Vstup zdarma jsme tedy umožnili pouze vozíčkářům s doprovodem a osoby se ZTP průkazem mohly opět využít zlevněných vstupenek.
S pozdravem Aleš Havel
zdenecHK (@ - MHK)
3.9.2018, 16:43
 
Dobrý den, mám dva dotazy ke vstupenkám na CHL.
První dotaz je, proč ani na jeden zápas nebyly v online systému k dispozici vstupenky na místa připadající na ”základní permanentky”. Mám dvě sezónní a jednu základní, chtěl jsem dokoupit vstupenku na to místo kde mám základní a v systému se celý sektor tvářil jako vyprodaný. Na zápase pak byla polovina míst volná.
Druhý dotaz je, zda by nebylo rozumné změnit rozhodnutí a na další zápas CHL umožnit vstup i ”základním permanentkářům”. Utkáním CHL by slušela o něco lepší návštěva. A ta místa se evidentně prodat za extra peníze nepodařilo.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
všechna místa připadající na "základní permanentky" byla do systému prodeje vložena kromě sektoru "A", který jsme se rozhodli celý neprodávat z důvodu stavby nových skyboxů. Při spuštění prodeje vstupenek na zápasy CHL jsme bohužel nevěděli, do jaké míry bude sektor "A" blokován stavbou a také, kdy se povede demontovat vystavěné lešení.
Systém vstupu permanentek se pro letošní ročník měnit nebude. Důvodem umožnění vstupu na utkání CHL pouze majitelům sezónních permanentek byla potřeba zvýhodnit právě sezónní permanentky, které jsou oproti těm základním podstatně dražší. Ve vybraných dalších klubech jsou jak přípravná utkání, tak zápasy CHL zpoplatněny pro všechny návštěvníky bez ohledu na druh permanentky. Vzhledem k poměru základních a sezónních permanentek si nemyslím, že by Vámi navrhovaná změna měla zásadní vliv na návštěvnost zápasů CHL.
S pozdravem Aleš Havel
Radek (radek.zvolensky@gmail.com - leicester)
1.9.2018, 10:44
 
Dobry den
Chtel bych vas upozornit na chybnou informaci na vasich strankach.Filip Pavlík se narodil 20. července 1992 v Třebíči, kde s hokejem začínal. Barvy Ocelářů hájil ve výběru do 18 let i v kategorii juniorů. V této době také s pravidelností procházel mládežnickými reprezentacemi. První extraligové starty v třineckém dresu zapsal do svých statistik v ročníku 2011/12. Většinu sezóny ale strávil v prvoligovém Ústí nad Labem, které dokráčelo až do finále soutěže. V klubu působil i v následující sezóně, kdy si také zapsal start v KHL v dresu pražského Lva.
Pan Pavlik se narodil v Trinci :)

Odpověď:
Dobrý den,
o chybnou informaci se nejedná, pan Pavlík se narodil skutečně v Třebíči, sám nám to potvrdil :-) S hokejem nicméně začínal v Třinci, kde od mala bydlel.
S pozdravem Jan Vavřina
Ondřej (ona69@email.cz - Hradec)
30.8.2018, 16:57
 
Dobrý den, omlouvám se, že se zase ptám na otevírací doby na utkání. Dojíždím vlakem takže si to chci vždycky naplánovat, abych nepřijel pozdě. Na LG a TEL se bude otvírat hodinu a půl před zápasem? Děkuji a hezký zbytek dne.

Odpověď:
Dobrý den,
ČPP Aréna se bude pro zápasy Ligy Mistrů otevírat jednu hodinu před zápasem, pro extraligová utkání bude tato doba prodloužena o půl hodiny.
S pozdravem Aleš Havel
Jarda (jarin33@seznam.cz - Hradec)
26.8.2018, 17:27
 
Dobrý den....mohu se zeptat proč se páteční utkání ligy mistrů hraje už od 17:00?to nikdo nemyslel na to že lidi chodí taky do práce..nehledě na to že v neděli je začátek až od 17:30 ...to opět smrdí návštěvou cca 1000 lidí,fakt pěkný. ...děkuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den,
utkání CHL jsou nasazována centrálně vedením soutěže za koordinace se společností Infront a vysílateli utkání. S touto skutečností nelze nic udělat a musíme se tomuto přizpůsobit.
S pozdravem Petr Picka
Ondřej (ona69@email.cz - Hradec Králové)
20.8.2018, 14:42
 
Dobrý den, na zítřejší utkání a páteční se bude zimní stadion otevírat hodinu před zápasem ?
Děkuji za informaci a hezký týden přeji.

Odpověď:
Dobrý den,
přesně tak, pro obě přátelská utkání bude ČPP Aréna otevřena jednu hodinu před zápasem.
S pozdravem Aleš Havel
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice
×
Dnes v 17:00 | Dor.
HC Kometa Brno
Mountfield HK