4. třída:  web 3. třída:  web
2. třída:  web 1. třída:  web

Dorostenci nastříleli 13 branek a uhasili žďárské Plameny

středa 15.8.2018 | Lenka Jonešová

Dorostenci nastříleli 13 branek a uhasili žďárské PlamenyV pořadí sedmé přípravné utkání ve středu sehráli hradečtí dorostenci. Ti se tentokrát postavili Plamenům ze Žďáru nad Sázavou a byla to pořádná jízda! V úvodní dvacetiminutovce se domácí trefili do černého hned pětkrát, to však zdaleka nebyl konec. Skóre se totiž po odehraných 65 minutách zastavilo až na konečných 13:0, přičemž se hattrickem blýskl Matěj Giesl. Celý článek

První zaváhání v přípravě. Junioři těsně nestačili na pražskou Slavii

úterý 14.8.2018 | Klára Petrásková

První zaváhání v přípravě. Junioři těsně nestačili na pražskou SlaviiPo sedmi letních výhrách museli hradečtí junioři poprvé sklonit hlavu před svým soupeřem. S hokejisty Slavie sice sehráli vyrovnanou bitvu, na druhou gólovou trefu Pražanů už ale zareagovat nedokázali. Útěchou mohl být Lvům alespoň fakt, že v nadstavbových samostatných nájezdech zvítězili 3:2. Celý článek

Prvenství bez ztráty kytičky! Junioři zlomili Švédy v poslední minutě

čtvrtek 9.8.2018 | Redakce | Foto: Adam Mráček / HC Olomouc

Prvenství bez ztráty kytičky! Junioři zlomili Švédy v poslední minutě Bez jediného zaváhání prošli hradečtí junioři turnajem O pohár primátora města Mladá Boleslav. Už coby jistí vítězové sehráli dramatickou partii s týmem Lidingö ze švédského Stockholmu a znovu rozhodli až v závěru: Za stavu 4:4 skórovali v poslední minutě Petr Poppel se Samuelem Hrabčákem. Hradečtí slaví v přípravě cenný úspěch, jejich kapitán Miroslav Kukla byl navrch vyhlášen nejlepším obráncem turnaje. Gratulujeme! Celý článek

Paráda! Junioři přehráli i Znojmo, v Mladé Boleslavi budou brát zlato

čtvrtek 9.8.2018 | Redakce

Paráda! Junioři přehráli i Znojmo, v Mladé Boleslavi budou brát zlatoVýborně! Hradecká juniorka má už po třech ze čtyř zápasů na primátorském turnaji v Mladé Boleslavi jisté konečné prvenství, porazila totiž i Znojmo. Lvi sice ztratili vedení 1:0 a pak museli sami dotahovat, druhý obrat ale patřil jim a zejména díky dvěma brankám Dalibora Ďuriše slavili triumf 5:2. Turnaj dohrají večer proti švédskému celku Lidingö, ale o vítězství už je nikdo připravit nemůže. Celý článek

První den turnaje za plný počet! Junioři v závěru zlomili i Havířov

středa 8.8.2018 | Redakce

První den turnaje za plný počet! Junioři v závěru zlomili i HavířovParáda! Hradecká juniorka byla v prvním dni turnaje v Mladé Boleslavi stoprocentní. Po výhře 5:3 nad domácím týmem zdolala také Havířov, i když znovu až v samotném závěru. Za stavu 1:1 vystřelil Mountfieldu vítězství obránce Jakub Kynčl jen tři minuty před koncem. Ve čtvrtek se hradečtí bojovníci poperou o co nejcennější kov s výběrem Lidingö ze Stockholmu a Znojmem. Celý článek

Junioři vstoupili do turnaje v Mladé Boleslavi skalpem domácího týmu

Junioři vstoupili do turnaje v Mladé Boleslavi skalpem domácího týmuStředa a čtvrtek probíhají pro hradecké juniory ve znamení turnaje O pohár primátora města Mladá Boleslav. Úvodní duel odehráli právě s pořadatelským týmem a po dramatickém průběhu zapsali první triumf. Ztratili sice vedení 1:0 a dokonce i 3:1, ale dvěma brankami v posledních pěti minutách definitivně rozhodli o svém vítězství 5:3. Rozdílový gól vstřelil Dalibor Ďuriš. Celý článek