Zápasy mládeže
so 2.9.2023 | Šimon Zemánek

Drama se šťastným koncem! Junioři zdolali Vervu v nastavení

Zápasové menu

Lvi na severu Čech sice inkasovali jako první, dvě trefy Adama Novotného je však dostali do vedení. Domácí zanedlouho srovnali, jenže za Hradec odpověděl Tomáš Hora – 2:3. Ve třetí třetině se scénář opakoval, když Verva vyrovnala, ale brzy se prosadili znovu hosté zásluhou Valdise Dommerse. Chemici ani tentokrát neřekli poslední slovo, sekundu před koncem totiž Lukáš Hocelík poslal zápas do prodloužení. V něm byl úspěšnější Mountfield, přestřelku v přesilovce dokonal Matěj Beneš, čímž rozhodl o zisku bodu navíc.

Vojtěch Mrázek 62 37 4 33 89,19 0 0

Myslím si, že jsme zápas mohli mít víc pod kontrolou. Zbytečně jsme ztrátou koncentrace a drobnými chybami nechali soupeře vrátit se zpět do utkání. Do poslední chvíle jsme z toho udělali drama. Mrzí nás, že nemáme tři body, ale zase jsem rád, že jsme zvládli úspěšně prodloužení. Kluci se nevzdali, bojovali do poslední situace a dokázali si odvézt aspoň ty dva body.