Mountfield HK 

úterý 21.8.2018 v 17:00Mountfield HK
Orli Znojmo

Orli Znojmo


Prodej vstupenek

Sociální sítě

Facebook je po webu hlavní komunikační kanál klubu – naleznete zde články z našeho i cizích webů, aktuality, rozhovory, fotky ze zákulisí a spoustu dalšího. Na Facebooku se také koná mnoho soutěží, můžete zde vyhrát zajímavé ceny – od podepsaných kartiček po klubové dresy.

Facebook – mládež je stránka na nejpopulárnější světové sociální síti, která je zaměřena ryze na královéhradecké naděje. Kromě rozhovorů s mládežníky zde naleznete aktuality, reprezentační pozvánky, stejně jako fotky či videa z tréninků, zápasů i dalších akcí mládeže.

Twitter slouží mimo jiné na webu klubu jako přehled aktualit. Skrze Twitter se dozvídáte aktuální informace z klubu, který z hradeckých hráčů byl pozván do reprezentace, jak se daří hradeckým borcům, kteří působí ve WSM Lize... Twitter je také ideálním místem pro další oficiální informace.

YouTube, na kterém má i Mountfield HK svůj kanál, je rájem videí. Kromě tradičních videorozhovorů zde najdete děkovačky ze zápasů, a to jak A-týmu, tak mládeže. Na YouTube také probíhá diskuzní pořad, jež nese název Na tribuně!

Instagram je jakožto nejpopulárnější obrazová sociální síť využívána, stejně jako všechny ostatní, prakticky každý den. S hradeckým Instagramem se můžete dostat do zákulisí, připomínat si narozeniny hráčů, statistické milníky, momentky ze zápasů či detailní snímky. Instagram využívá množství hráčů Mountfieldu HK, které můžete prostřednictvím této sítě sledovat. A i zde je čas od času možné získat nějakou parádní cenu prostřednictvím soutěže.

 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice