Zápasy mládeže
čt 9.8.2018 | Redakce | Foto: Adam Mráček / HC Olomouc

Prvenství bez ztráty kytičky! Junioři zlomili Švédy v poslední minutě

Zápasové menu

Bez jediného zaváhání prošli hradečtí junioři turnajem O pohár primátora města Mladá Boleslav. Už coby jistí vítězové sehráli dramatickou partii s týmem Lidingö ze švédského Stockholmu a znovu rozhodli až v závěru: Za stavu 4:4 skórovali v poslední minutě Petr Poppel se Samuelem Hrabčákem. Hradečtí slaví v přípravě cenný úspěch, jejich kapitán Miroslav Kukla byl navrch vyhlášen nejlepším obráncem turnaje. Gratulujeme!

Jiří Janoušek ml. (Mountfield HK):
Zápas v celkovém výsledku nic neřešil, ale i přesto jsme ho chtěli odehrát s plným nasazením. Myslím, že první třetinu se nám to dařilo, hráli jsme opravdu dobře. Ale pak se opět stalo to, co nás provází v přípravě pořád. Měli jsme ve druhé třetině výpadek na pět šest minut, kdy soupeř srovnal, a ve třetí třetině už to bylo nahoru – dolů. Švédové hráli opravdu dobře, byl to velmi silný soupeř. Ale my jsme tomu v závěru šli více naproti, a proto se nám podařilo vstřelit i ty dva rozdílové góly. Mužstvu patří poděkování za celý turnaj.