Zápasy mládeže
út 7.8.2018 | Redakce

Dvě třetiny stačily. Dorostenci i podruhé jasně zdolali Olomouc

Zápasové menu

Dorostenci Olomouce se letos vrátili do extraligy, to hradecký tým vychází z mistrovského celku, a tak měl i v odvetě s Hanáky úkol jasný. A po výhře 10:1 ho znovu dokázal bez potíží naplnit. Rychle nabyté vedení sice ztratil, ale úvodní dvě třetiny jasně ovládl a po pěti gólech už mu příliš nevadilo, že další nepřidal.

Ohlasy k utkání

Petr Luštinec (Mountfield HK):
V tomto týdnu máme všechny kluky v Hradci z této kategorie pohromadě, utkání jsme tak odehráli v průběhu soustředění a náročné přípravy. Trénujeme dvoufázově, na suchu i na ledě. V zápase se tak na našem výkonu trochu projevila zřejmě i menší únava. V první třetině jsme se uspokojili s chudým vedením, pak i ve třetí třetině se trošku ukázal náš nedostatek sil, kdy jsme se neprosadili. V závěru nám už možná trošku došla šťáva. S výsledkem samozřejmě panuje spokojenost, zatím zkoušíme různá rozestavení, kdo s kým může hrát. Přijeli jsme do Olomouce i s cílem trošku otestovat různé taktické věci, což jsme splnili na sto procent.